Salon nowych technologii zaprasza do centrum inteligentnego domu na miarę XXII wieku.

Nasz salon to nie tylko punkt sprzedaży, ale również miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze każdy Klient może przetestować i porozmawiać o interesujących go produktach, czy też wymienić się opinią.

Dlaczego my?

Przez ponad 5 lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. Zobacz dlaczego wybrali właśnie nas.

Doświadczenie

Należymy do grupy MPL Group, która od wielu lat istnieje na rynku sprzętów elektronicznych i usług serwisowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Wiedza

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Nasi handlowcy pomogą wybrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Jakość

Zapewniamy wysoką jakość obsługi i komfort zakupów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. U nas nie jesteś tylko kolejnym numerem w statystykach.

Bezpieczeństwo

W przypadku pytań lub problemów z zakupionym u nas sprzętem nasz Dział Wsparcia Technicznego udzieli szybkiej i fachowej pomocy. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązanie.

Właściciel salonu iShack

Power Solution

Power Solution sp. z o.o.
Poligonowa 21
44-251 Rybnik
NIP: 6423177335, REGON: 242775618
KRS 0000400621: Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego