Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz dostarczamy do Paczkomatów InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w naszym salonie sprzedaży w Rybniku, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24-48 godziny od momentu ich potwierdzenia. W szczególnych przypadkach realizacja zamówienia może przedłużyć się do siedmiu dni roboczych o czym będziemy na bieżąco informować.

Darmowa dostawa w iShack

Darmowa dostawa

Przy zakupach na kwotę powyżej 300 zł zamówiony towar wyślemy do Ciebie za darmo

Odbiór osobisty

0 zł

Paczkomaty InPost

14,99 zł

Kurier DHL - przedpłata

15,99 zł

Kurier DHL - za pobraniem

18,99 zł

WAŻNE!

Mimo dołożenia wszelkich starań w bezpieczny sposób pakowania naszych przesyłek prosimy o sprawdzenie w obecności kuriera zawartości i stanu przesyłki.

W przypadku stwierdzenia, że przesyłka z towarem jest naruszona, doznała ubytku lub uszkodzenia, należy spisać protokół szkody w obecności kuriera.

Klient powinien również niezwłocznie (nie później niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki) złożyć reklamację u Sprzedawcy. Takie działanie umożliwi dochodzenie roszczeń od przewoźnika.

W przypadku braku spisania protokołu szkody w momencie odbioru uszkodzonej przesyłki, dochodzenie odszkodowania od przewoźnika będzie niemożliwe.

Informujemy, że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. Nie ma możliwości umawiania się na konkretną godzinę dostawy, nie dysponujemy również numerami telefonów do kurierów.

Wszelkie informacje dotyczące dostawy można uzyskać kontaktując się z infolinią firmy spedycyjnej. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Sklep internetowy iShack.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia z przyczyn technicznych lub wyczerpania zapasów magazynowych.

Odbiór osobisty zamówienia możliwy jest w naszym salonie sprzedaży w Rybniku.

W przypadku odbioru towaru prosimy o wcześniejszy kontakt.

×

Koszyk