Płatność online

Płatność odbywa się za pośrednictwem bezpiecznych płatności PayLane, które obsługują większość znanych banków oraz kart płatniczych. Płatność pobierana jest w chwili dokonania przelewu. Sprzedający otrzymuje w ciągu kilku minut potwierdzenie, że zamówienie zostało opłacone, dzięki czemu zamówiony towar może być wysłany tego samego dnia.

Zapłacić u nas również możesz za pośrednictwem Apple Pay.

Obsługiwane metody płatności za pośrednictwem PayLane w iShack

Przelew bankowy

Po wybraniu tej formy płatności realizacja zamówienia możliwa jest po zaksięgowaniu na naszym koncie wymaganej kwoty. Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

Pobranie

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.

Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za wysyłkę zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

Gotówka

Płatność gotówką lub kartą w salonie iShack przy odbiorze zamówienia.

Raty

Raty przez Internet. Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której to należy uzupełnić wymagane pola.

UWAGA: Sklep iShack.pl nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w dane osobowe umieszczane we wniosku ratalnym wysyłanym do banku Crédit Agricole. Dane te objęte są rygorystyczną tajemnicą bankową.

Zamknij menu
×

Koszyk