Płatność online

Płatność odbywa się za pośrednictwem bezpiecznych płatności Przelewy24, PayLane oraz imoje, które obsługują większość znanych banków oraz kart płatniczych. Płatność pobierana jest w chwili dokonania przelewu. Sprzedający otrzymuje w ciągu kilku minut potwierdzenie, że zamówienie zostało opłacone, dzięki czemu zamówiony towar może być wysłany tego samego dnia.

Przelewy24
formy platnosci polskie eplatnosci orange iShack
imoje - Proste i łatwe płatności online

Przelew bankowy

Po wybraniu tej formy płatności realizacja zamówienia możliwa jest po zaksięgowaniu na naszym koncie wymaganej kwoty. Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia.

Pobranie

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.

Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za wysyłkę zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

Gotówka

Płatność gotówką lub kartą w salonie iShack przy odbiorze zamówienia.

Raty

Raty przez Internet. Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której to należy uzupełnić wymagane pola.

UWAGA: Sklep iShack.pl nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w dane osobowe umieszczane we wniosku ratalnym wysyłanym do banku Crédit Agricole. Dane te objęte są rygorystyczną tajemnicą bankową.

×

Koszyk