iShack

iShack to dynamicznie rozwijający się salon oraz sklep internetowy sprzedaży detalicznej oferujący produkty najwyższej jakości.

Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie. Dzięki zaangażowaniu naszych doradców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Marka iShack na rynku istnieje od 2017 roku.

Salon sprzedaży

Salon nowych technologii zaprasza do centrum inteligentnego domu na miarę XXI wieku.

Nasz salon to nie tylko punkt sprzedaży, ale również miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze każdy Klient może przetestować i porozmawiać o interesujących go produktach, czy też wymienić się opinią.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu. Żorska 14, Rybnik.

Dlaczego my?

Przez ponad 7 lat naszej działalności zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. Zobacz dlaczego wybrali właśnie nas.

Doświadczenie

Należymy do grupy MPL Group, która od wielu lat istnieje na rynku sprzętów elektronicznych i usług serwisowych. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Wiedza

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Nasi handlowcy pomogą wybrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Jakość

Zapewniamy wysoką jakość obsługi i komfort zakupów. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. U nas nie jesteś tylko kolejnym numerem w statystykach.

Bezpieczeństwo

W przypadku pytań lub problemów z zakupionym u nas sprzętem nasz Dział Wsparcia Technicznego udzieli szybkiej i fachowej pomocy. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązanie.

Właścicielem marki iShack jest firma:
Power Solution sp. z o.o.
ul. Żorska 14, 44-203 Rybnik
NIP: 6423177335
REGON: 242775618
KRS: Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr 0000400621, kapitał zakładowy 24 500 zł (w tym kapitał wpłacony 24 500 zł)

www.psolution.eu

Power Solution sp. z o.o.
×

Koszyk