Inwerter domowy 2500W 230V 24V DC IPS2500-SIN-WM
Brak w magazynie
SKU: IPS2500-SIN-WM Kategorie: , Marka: EAN: 5902135148365
Produkt wprowadzony do obrotu przed 13.12.2024
Charakterystyka urządzenia
  •   Czysto sinusoidalny przebieg wyjściowy (true sin), wbudowany AVR,
  •   Obudowa wisząca (uchwyty do zawieszenia),
  •   Synchronizacja napięcia wyjściowego z siecią zasilającą (napięcie i częstotliwość),
  •   Zapewnia samoczynne ładowanie akumulatora, oraz automatyczne przełączenie na prace
    bateryjną,
  •   Oszczędzanie energii elektrycznej w stanie uśpienia,
  •   Szeroka gama opcji i parametrów dostępnych spod MENU użytkownika.
Informacje dodatkowe
Kod produktu
IPS2500-SIN-WM
Parametry
Inwerter domowy leżący, 2500W, 230Vac, 24Vdc, wall mounted
Powiązane dokumenty
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Inwerter domowy 2500W 230V 24V DC IPS2500-SIN-WM”